UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Новостворена трупа Закарпатського обласного театру драми та комедії покаже "Наталку Полтавку"

П'єса, хоч і написана 200 років тому, проте весь цей період не сходить зі сцен як народних аматорських колективів, так і професійних академічних театрів.

Новостворена трупа Закарпатського обласн…

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Заголовок".

17 лютого Закарпатський обласний театр драми та комедії вперше заявить на право існування у столиці Карпатської України – місті Хуст – прем'єрною виставою "Наталка Полтавка". П'єса, хоч і написана 200 років тому, проте весь цей період не сходить зі сцен як народних аматорських колективів, так і професійних академічних театрів.

Сценографія художника Ігоря Білецького – не мальовано-пейзажна, ілюстративна, а дієва – ближча до технології кліпу.Костюми Лариси Гончаров ої об'єднують минуле і сучасне, граючи на стереотипах моди, апелюючи до естетики поетично-метафоричного театру.

Не меншого шарму виставі додає музичний компонент у супроводі оркестру (керівник – Олександр Локотош), на канві якого побудована вистава, що цілком пояснює зазначений жанр – "музичне дійство". А завдяки аранжуванню відомого у краї композитора Віктора Чаусова звучання деяких музичних творів набуло місцевого колориту.

Тож, продовжуючи традицію театральних корифеїв української сцени, новостворена трупа Закарпатського обласного театру драми та комедії символічно розпочинає нову сторінку театральної діяльності в історичній столиці Карпатської України, яка, віримо, стане поштовхом для створення нових, не менш цікавих сценічних втілень.

Нагадаємо, що у березні минулого року після того, як Мукачівська міськрада вилучила будівлю Закарпатського обласного театру драми та комедії з оперативного управління цього закладу, , обласний театр із Мукачева переїхав до Хуста.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"