Нова влада Словаччини, склавши присягу в масках і рукавичках, оголосила в країні НС

Нова влада Словаччини хоче запобігти поширенню коронавірусу ще більш жорсткими заходами

Нова влада Словаччини, склавши присягу в…

Президентка Словаччини Зузана Чапутова призначила новий уряд на чолі з прем'єр-міністром Ігорем Матовичем. Через пандемію коронавірусу Covid-19 міністри склали присягу в масках і рукавичках. Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на noviny.sk.

У Словаччині є 204 підтверджені випадки коронавірусу. У країні оголошено надзвичайну ситуацію. Саме тому, нова влада хоче запобігти поширенню коронавірусу ще більш жорсткими заходами. Нові правила боротьби проти вірусу представив на прес-конференції прем'єр-міністр Ігор Матович.

Насампере, всі медичні та санітарні приміщення повинні дотримуватися більш жорсткого гігієнічно-епідеміологічного режиму. Йдеться про заборону відвідування хворих та дотримання максимальної гігієни.  Міністерство охорони здоров’я має  право відібрати окремі будівлі лікарень на всій території Словаччини, які будуть призначені виключно для пацієнтів із Covid-19.

Щонеділі всі магазини будуть закриті на санітарний день. Дезінфекція всіх приміщень є обов’язковою, але вона також послужить днем відпочинку для працівників. Це будуть усі продуктові магазини, аптеки, овочеві, фруктові та м'ясні магазини, тобто магазини, які залишаються відкритими навіть під час надзвичайних ситуацій.

Уряд також скасовує безкоштовні квитки на поїзди для студентів до тих пір, поки навчальні заклади закриті. У той же час прем'єр міністр закликав пенсіонерів не користуватися безкоштовними поїздами та не виходити з дому, якщо не буде необхідності. Безкоштовний проїзд для пенсіонерів залишається. Магазини, що продають продукти харчування, фрукти та овочі, будуть обслуговувати з 9:00 до 12:00 в першу чергу пенсіонерів

Із 30 березня обов'язковим є вимірювання температури при вході у всі лікарні, підприємства, магазини та інші місця, де збираються люди.  Ігор Матович хоче, щоб органи влади використовували дані мобільних операторів про рух власників мобільних телефонів.

Маски або пов'язки на обличчя є обов'язковими скрізь, крім власного будинку.  Також обов’язковим є дотримання дистанції не менше двох метрів один від одного у всіх чергах та ін.

Нагадаємо, що у Словаччині зафіксували перший випадок коронавірусу 6 березня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"