"Ніякого зеленого кольору", - Москаль розповів про своє майбутнє

Голова Закарпатської ОДА каже, що не бачить себе на державній службі

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на Uzhgorod.net.

Геннадій Москаль, коментуючи післявиборчі реалії і перспективи, розповів, яким бачить своє майбутнє. Він каже, що вже не бачить свого майбутнього, пов’язаного з державною службою. Тому сконцентрує всі сили та енергію на майбутніх парламентських виборах. "Безумовно, йдеться не про команду Зеленського – ніякого зеленого кольору! У "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" є чудова мережа партійних організацій, маємо діючі районні осередки. На виборах навіть у Мукачеві отримали понад 19%, чого ніколи не було раніше. Тепер чекаємо одного – щоб люди вийшли зі стану своєрідного летаргічного сну, а це станеться вже невдовзі. Як кажуть на Закарпатті, чим пишніше весілля, тим гучніше розлучення. До кінця року люди прокинуться й побачать, що без економічних реформ і команди професіоналів у всіх галузях нічого не зміниться. На сьогодні я не можу сказати, кого президент Порошенко запросить до своєї команди. Якщо мене серед цих людей не буде, я все одно зможу себе знайти у політиці. Це може бути і не Закарпаття", - припускає Москаль.

Губернатор запевняє, що точно не буде балотуватися від Закарпаття. "Я тут уже втретє на посаді, й визначив для себе певні пріоритети. Наприклад, побудувати ліберальну систему управління. І, як на мене, цей мій намір вдався. Ми забезпечили вільне ведення бізнесу – без тиску й перевірок, безвідносно того, хто чиї інтереси представляє. По-друге, ми нікого не записували у партію. Кожен займався своєю справою, кожен був на своєму місці за фахом, а не за партійною приналежністю. Я був категорично проти партизації та політизації бюджетної сфери, вважав це неприпустимим і зупинив ці процеси в області", - каже Москаль і додає, що за його каденції були забезпечені всі умови для свободи слова. 

"Ми завжди нормально реагували на критичні висловлювання й публікації. Зараз модно цитувати Черчилля, який був одним із трьох китів, що виграли Другу світову війну, і при цьому програв власні вибори в своїй країні. Так от, він говорив, якщо ти зібрався йти до своєї мети, і дорогою будеш жбурляти каміння в кожну скажену собаку, то ніколи не досягнеш поставленої цілі. От і я обрав шлях, на якому не витрачав часу на заперечення, спростування і сварки. Ще я можу з упевненістю сказати, що як президент Петро Порошенко не має ніяких бізнесових інтересів на Закарпатті, так і я вже втретє здаю ключі від орендованої квартири і їду додому. Це у відповідь на будь-які порожні закиди у ЗМІ", - запевнив голова Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, що Геннадій Москаль написав заяву про звільнення.

Читайте також: Москаль назвав причини поразки Порошенка на Закарпатті

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття