ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Німецький грант допоможе закарпатському заповіднику

Міністерство екології та природних ресурсів України обрало Карпатський біосферний заповідник (Закарпатська обл.) та заповідник «Горгани» (Івано-Франківська обл.) в рамках початку реалізації проекту з оновлення заповідних зон країни
Depo.
11 квітня 2015 08:49
ФОТО: depo.ua
Німецький грант допоможе закарпатському заповіднику
Німецький грант допоможе закарпатському заповіднику

Проект здійснюється за кошти гранту Німеччини на суму 14 мільйонів євро, повідомляє Закарпаття depo.ua з посиланням на Закарпаття онлайн.

Глава Мінекології Ігор Шевченко зазначив, що оновлення карпатських заповідників в рамках програми дозволить залучити більшу кількість туристів, що дасть можливість місцевому населенню розвивати бізнес. Він додав, що особисто простежить за якнайшвидше спрямуванням коштів на оновлення заповідників, після того, як вони надійдуть в Україну.

Посол Німеччини Крістоф Вайль висловив надію, що після повної реалізації проекту значно зросте кількість туристів в Україну з Німеччини.

У грудні 2014 року Німеччина підтвердила надання Україні 14 млн євро на реалізацію проекту "Підтримка природно-заповідних територій України".

Гроші планується спрямувати на зміцнення національних природних парків, біосферних і природних заповідників в Карпатському регіоні України, виконання європейських вимог щодо збереження особливо цінних тварин і рослин.