#НеГальмуйСтерилізуй: Ужгородські зоозахисники оголосили флешмоб

Суть акції проста: на своїй сторінці у "Фейсбук" треба виставити фото стерильних домашніх улюбленців та додати кілька слів про них

Ужгородська зоозахисна організація Барбос оголосила у соцмережах флешмоб по популяризації стерилізації, повідомляє Depo.Закарпаття.

Під час однієї з акцій виявилося, що багато молодих людей абсолютно не поінформовані про те, як можна гуманно зменшити кількість безпритульних тварин. Тому, щоб виправити це, й було задумано провести флешмоб, в якому кожен би розповів свою історію стерилізації домашнього улюбленця. І довів, що це безпечна і дуже необхідна процедура. Що зовсім нестрашно її зробити. Що це ніяк не вплинуло на характер й звички тваринки. А, навпаки, дозволило уникнути багатьох неприємностей.

Суть акції проста: на своїй сторінці у "Фейсбук" треба виставити фото стерильних домашніх улюбленців та додати кілька слів про них, ставити хештеґи, плюсик в коментарях та передати естафету.  Також можна роздрукувати на звичайних аркушах кілька правдивих фактів про стерилізацію і розповсюдити серед знайомих, які "не дружать" з інтернетом.

"Якщо завдяки активності бодай одна людина задумається і прооперує свого улюбленця – це вже чималий успіх", – вважають зоозахисники. Обіцяють, що коли набереться сто історій, то відбудеться розіграш заохочувальних призів серед учасників. 

Читайте також: Як в Ужгороді рятують кращих покинутих друзів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook