Небайдужі ужгородці власними силами відновили старий гідрант (ФОТО)

Йдеться про старі чехословацькі гідранти, які вже давно популярні серед туристів, як одна із візитівок міста

Про нелегку та виконану роботу розповів у сомережі закарпатський журналіст Віталій Глагола, пише Depo.Закарпаття.

Йдеться про старі чехословацькі гідранти, які вже давно популярні серед туристів, як одна із візитівок міста. Однодумнці вже неодноразово відновлювали ці гідранти, тоді, як розповідає Віталій Глагола, міська влада теж обіцяла допомагати, але далі слів справа не пішла.

Але вже сьогодні біля школи № 3 з‘явиться повністю відреставрований гідрант. "Його за свої гроші відновив підприємець, який займається реставрацією авто. Бюджет такого відновлення $ 1500, враховуючи усі роботи і матеріали, - розповів Віталій та поділився світлинами нелегкої роботи з відновлення гідранта.

Журналіст розповідає, що при реставрації було використано іспанські фарби, французькі лаки та інше. Тепер цей гідрант не лише як новенький, а й повністю функціонуючий. "У нас таких гідрантів понад 80. Не факт, що усі можна врятувати, але частину можна. Було б бажання у міської ради. Насправді - це 4 тижні роботи фрезерувальників, зварювальників, токарів, піскоструйників, фарбувальників та інших спеціалістів. Загалом 15 людей", - додав Віталій Глагола.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття