ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Viva Гопко: На Закарпатті 11 пивоварень уже припинили виробництво

Схожа картина чекає також малих виробників вина, які вже давно працюють за межами правового поля і фактично продають своє вино незаконно
Depo.
6 липня 2015 13:12
ФОТО: depo.ua
Viva Гопко: На Закарпатті 11 пивоварень уже припинили виробництво
Viva Гопко: На Закарпатті 11 пивоварень уже припинили виробництво

Зміни до законодавства України стосовно ліцензування виробництва та продажі пива привело до того, що на Закарпатті закрилося 11 пивоварень. Пивовари не в силах заплатити 500 тисяч гривень за оптову ліцензію, пише Закарпаття.depo.ua

Скільки роздрібних точок відмовилося від продажі янтарного напою - інформації поки що немає, ліцензія на його продаж вартує 8 тисяч гривень.

Схожа картина чекає також малих виробників вина, які вже давно працюють за межами правового поля і фактично продають своє вино незаконно.

Стосовно пива - то проблема виникла зараз, а малі виробники вина, які продають свою продукцію в основному на фестивалях та прикривають своє виробництво фермерських господарством, що і так не дає права без ліцензії продавати алкогольні напої, держава на це раніше закривала очі.

Зараз ситуація кардинально змінилася, що буде далі державні мужі сказати не можуть, що ж живемо по-новому, що добре вміє робити нова влада так це ламати.

Нагадаємо, що з 1 липня увійшов в силу новий закон за яким пиво тепер прирівнюється до алкогольного продукту. Згідно з теперішніми реформованими правилами, для того, щоб варити власне пиво у пабі, потрібно платити 500 тис. грн у рік.

 

Більше новин про Закарпаття читайте на zak.depo.ua