ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Найкращою нагородою є мир та спокій - військовий капелан (ВІДЕО)

Іван Ісаєвич тривалий час провів в окопах під Дебальцевим, підтримуючи моральний дух воїнів. Зараз чоловік ненадовго повернувся у рідне Королево.
Depo.
29 червня 2015 09:54
ФОТО: depo.ua
Найкращою нагородою є мир та спокій - військовий капелан (ВІДЕО)
Найкращою нагородою є мир та спокій - військовий капелан (ВІДЕО)

Отець Іван з початку протистояння на Донбасі правив меси та сповідував бійців АТО на передовій. Неодноразово потрапляв під вогонь супротивника та витягував з біди солдатів. Був волонтером та духовним наставником - це не весь перелік заслуг фронтового капелана про які він мовчить, проте за них пам'ятають бойові товариші, пише Закарпаття.depo.ua.

Золотий нагрудний орден. Пам'ятна монета "Героїв Небесної Сотні" та банківська картка Народного героя України. Такою найвищою нагородою за священицьку діяльність на фронті удостоїли отця Івана.

Отець Іван був активним учасником Євромайдану. Звідти подався на Донбас підтримати своїх товаришів і став одним з перших офіційно зареєстрованих фронтових капеланів. Маринівка, Ізварине, Дебальцеве, Маріуполь - локації, де побував воїн у рясах. Всюди було складно по-своєму, втім слово Боже тримало бойовий дух хлопців.

Отець Іван каже: найскладніше було вислуховувати бійців, яким фактично зв'язали руки і ті просто гинули та калічились під ворожим вогнем. Важко було і гамувати їх злість, коли їм віддавали безглузді накази некомпетентне командування. Ще важче боротися із згубною звичкою в армії - алкоголізмом.

Військовий капелан не довго затримається вдома, адже там, на фронті він потрібен. Lивне протистояння у багатьох хлопців викликає відчуття несправедливості та часом вони опускають руки, які завжди готовий підтримати отець Іван.

 

Більше про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua