ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Навіщо Путіну подарували голову Бузини

Вбивство одного з найяскравіших представників "русского мира" в Україні дивним чином співпало з "річним звітом" Путіна
Depo.
16 квітня 2015 16:45
ФОТО: depo.ua
Навіщо Путіну подарували голову Бузини
Навіщо Путіну подарували голову Бузини

І Путіна відразу ж спитали, як він розцінює вбивство Олеся Бузини. І Путін був готовий зразу дати відповідь. "Це не перше політичне вбивство в Україні. Ірина Хакамада питає - про Бориса Нємцова. Його вбивці арештовані. Чому такого не відбувається в Україні? В Україні, яка прагне в Європу, цього нема. Де вбивці? Їх нема. Але цього не помічають в Європі та Америці ".

Отже, Путін отримав підстави говорити не лише про політичні репресії в Україні (допити регіоналів та комуністів, а також "антикомуністичні" закони). Він тепер говоритиме, що в Києві діють "ескадрони смерті хунти". Для чого це йому? По-перше, не тільки ж росіян годувати фейками про вбитих снігурів та розп'ятих хлопчиків, по-друге, завжди на незручні питання про Нємцова можна кивати в бік України.

І, по-третє, такі вбивства працюють на нагнітання ситуації в Україні перед 70-ї річницею перемоги. І якщо у випадку з вбивством Калашникова справи не лише в символізмі, а в приховуванні деякіх "регіональних" кінців у воду, то з Бузиною це майже ритуальне жертвоприношення. Навряд чи Бузина міг щось би розказати про того ж Ахметова, на якого працював останні роки.

Тому пошук вбивць Бузини для українських силовиків не просто справа честі, а цілком справа національної безпеки. При чому докази того, що ноги вбивства ростуть не в Україні, мають бути посильніше ніж ті аргументи, які наводить Наливайченко, звинувачуючи Суркова, а не Медведчука у розстрілах на Майдані. До речі, останнього, який ідейно був близький з Бузиною, варто було б спитати чи бува він не знає чогось про обставини смерті журналіста.