Науковці виявили, що алкоголь допомагає при лікуванні аритмії

Виявляється, введення етанолу або спирту в велику вену серця, соже покращити показники здоров'я

Науковці виявили, що алкоголь допомагає…

Нове дослідження підтверджує успішність комплексного лікування стійкої фібриляції передсердь, яке поєднує стандартне оперативне втручання (абляція катетером) та введення етанолу або спирту в велику вену серця (вену Маршалла). Деталі роботи опубліковані в журналі JAMA. Про це пише ItMed, інформує Depo.Закарпаття.

Фібриляція передсердь – це найбільш розповсюджене порушення серцевого ритму, яке при відсутності лікування стає причиною утворення тромбів, інсульту та серцевої недостатності. Найбільш дієвим підходом до її лікування є катетерна абляція – руйнування невеликої ділянки серця, яка провокує патологічні імпульси, за допомогою внутрішньовенного катетера та електричного струму. Проте для досягнення позитивних результатів процедуру досить часто потрібно повторити кілька разів, що створює додаткові ризики та складнощі.

У новому дослідженні, метою якого було покращити підхід до корекції стійкої фібриляції передсердь, було залучено 343 пацієнти, 155 з яких отримували комбіноване лікування. Під час аналізу результатів було встановлено, що 49% пацієнтів, яким вводився етанол, не мали рецидивів фібриляції передсердь протягом 12 місяців після втручання. Серед осіб, які пройшли тільки катетерну абляцію, цей показник склав лише 38%.

Тобто отримані результати дослідження доводять, що комбінований підхід є ефективним і може розглядатись як стандарт лікування. Для пацієнтів це збільшує шанси на проведення лише однієї процедури, запобігаючи стресу, занепокоєнням і потенційним ускладненням, які можуть супроводжувати повторні оперативні втручання. 

Нагадаємо, тварини допомагають виявляти хвороби у людей.

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme