ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Наступними жертвами вбивць Бузини мають стати Гелетей і Полторак

А ще скоро з'явиться і "АнтиУПА", яка буде вбивати "представників хунти", щоб помститися за "русских людей"
Depo.
17 квітня 2015 12:45
ФОТО: depo.ua
Наступними жертвами вбивць Бузини мають стати Гелетей і Полторак
Наступними жертвами вбивць Бузини мають стати Гелетей і Полторак

Вчора, я на жаль, не помилився, коли висловив припущення, що на днях з'явиться неіснуюча терористична організація, яка буде себе позиціогнувати, як "Народні месники". Отже, сьогодні Володимир Фесенко отримав лист від якоїсь УПА, яка взяла на себе відповідальність за вбивства останніх днів. Як на мене - це не політична організація, а група вбивць-диверсантів, які отримують завдання з-за меж України.
Зараз важливо спрогнозувати, як ситуація розвиватиметься далі. Дозволю собі висловити кілька міркувань з цього приводу, які частково я вчора висловив в інтерв"ю сайту Depo.ua.

1. Найближчими тижнями, на жаль, буде вбито ще кілька людей. Паралельно, в інтернет буде викладене відео з людьми в масках, які, можливо, з явним галицьким акцентом скажуть, що їм надоїло чекати коли нова влада нарешті почне боротися з прихвоснями Москви (галицький акцент потрібен тільки для того, щоб ніхто не запідозрив росіян в організації вбивств). При цьому, мені здається, що ці терористи будуть в кращих традиціях ранньої ІРА говорити, що вони ніколи не вбиватимуть невинних жінок і дітей, а їх ціль - вороги України.

2. Нинішня ситуація чомусь співпала із загостренням питання люстрації в медіапросторі. Розмови терористів будуть йти під акомпонемент розмов про те, що люстрації у нас нема і її ніхто не проводить (подивіться сьогоднішнього Шустера). Не треба забувати, що за однією з версій - питання люстрації, крім всього іншого, стоїть на особливому контролі в Кремлі. Справа в тому, що такий процес, як очищення влади - неможливий без конфлікту інтересів, а значить, його можна використовувати в піарвійнах.

3. В соцмережах зараз з'явиться маса ботів і, інфікованих ними противсіхів, які почнуть в унісон з "УПА" говорити, що ніякого "УПА" не виникло б, якби Порошенко і Яценюк не втрачали час, а почали чистку влади ще рік тому. На фоні погіршення ситуації в економіці - ця тема може інфікувати і частину здорового населення. Паралельно, звичайно ж, буде розігруватися типово російська історія про інородців і іновірців (євреї та грузини захопили владу в країні).

4. Всі противсіхи мають чітко зрозуміти одну річ - головна мета вбивств Калашникова та Бузини - це розігрів теми. Далі ці терористи, за всіма законами жанру мають почати вбивати "зрадників" з числа нинішніх провладних політиків. Комусь згадають Іловайський котел, комусь корупцію в особливо великих розмірах.

5. На жаль, я не сумніваюся, що з'явиться і "АнтиУПА", яка буде вбивати "представників хунти", щоб помститися за "русских людей". Таким чином буде створено такий собі майданчик для терористичної громадянської війни.
А тепер найголовніше: як з цим боротися. Можна говорити про те, що СБУ має зловити вбивць, але цього замало. Нові вбивці будуть рости, як гриби після дощу, якщо буде на те воля з сусідньої держави. Для того, щоб побороти цих псевдотерористів - треба забрати у них основні козирі. А головний козир - відсутність багаторічних вироків для героїв антимайдану і корупціонерів. Три чотири вироки - і у терористів з УПА не буде жодної соціальної бази. Противсіхи переключаться на них самих.