UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Наша мета – країна без периферії, - Порошенко на Закарпатті

Президент України Петро Порошенко під час виступу на Раді регіонального розвитку Закарпатської області торкнувся теми децентралізації

Про це повідомляє Depo.Закарпаття.

Як зазначив Петро Порошенко, за три роки в Закарпатській області введено в експлуатацію закладів дошкільної освіти на 1100 місць. У тому числі 6 новобудов на 410 місць. Найбільш промовисте – минулорічне відкриття школи у високогірному селі Вишка на Великоберезнянщині, колишнього довгобуду. Зараз там - сучасна школа, дитсадок та амбулаторія, оснащені новими меблями та обладнанням.

До кінця цього року на Закарпатті в рамках ініційованої мною програми сільської медицини буде збудовано 21 сучасну амбулаторію в сільській місцевості. Крім того, заплановано будівництво перинатального центру в обласній клінічній лікарні імені Новака. "Ми бачимо формулу успіху, якого досягли завдяки децентралізації: повноваження, плюс передача ресурсів в місцевий бюджет, плюс активні люди. Громади вже самі почали пропонувати Києву рішення проблем, стають драйверами змін. Наша мета – країна без периферії. Це країна вільних, щасливих і заможних людей", - підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, що у своєму виступі Петро Порошенко звернув увагу на енергетичні можливості Закарпаття та торкнувся теми ремонту доріг.

На Закарпатті за участі президента проходить Рада регіонального розвитку області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook