"Надзвичайні тварини" від закарпатських рятувальників перейняли ще три області (ФОТО)

Акцію добра "Надзвичайні тварини від рятувальників" уже підтримали в Кіровоградській, Миколаївській та Полтавській областях

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на Mukachevo.net.

За словами керівника ужгородського притулку "Барбос" Ірина Азізян, лише за місяць фотосесій у них забрали додому 13 тваринок, така цифра це рекорд. "Мабуть підсвідомо якось так, людина бачить, що це не якісь неохайні тварини, якісь брудні, якісь бездомні. В тому класичному розумінні, як сприймають це багато людей. Вони бачать, що цих тваринок тримають ось ДСНСники, так і це красиві, доглянуті тварини, яких можна дійсно всиновити", - розповіла Ірина Азізян.

Рятувальники додають, що спочатку ставились до проекту скептично, але коли взяли до рук тварин, у них почала з'являтися посмішка на обличчях. "Тепер вже вони переживають за того чи іншого питомця з яким вони фотографувалися, яка його подальша доля", – розповідає прес-офіцер ДСНС України в Закарпатській області Наталія Батир.

Таку акцію добра "Надзвичайні тварини від рятувальників" уже підтримали в Кіровоградській, Миколаївській та Полтавській областях.

Нагадаємо, з яких фото закарпатські рятувальники починали акцію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття