Набережну Незалежності в Ужгороді продовжують освічувати новими ліхтарями

Ужгородські комунальники поділилися робочими планами

Як інформує Depo.Закарпаття з посиланням на Ужгородську міську раду, сьогодні, 18 квітня, в Ужгороді продовжують встановлювати нові ліхтарі на набережній Незалежності. У Пасажі та на вулиці Роберта Дарвіна відновлюють лінію вуличного освітлення.

Зелені зони викошують на вулицях Митній, Юрія Гойди, проспекті Свободи, у Ротарі парку та у сквері Франтішека Крупки. Стихійні сміттєзвалища ліквідовують за адресами вул. Володимирська, 28, 84, 63, Тиводара Легоцького, 18, 46, Олександра Бородіна, Василя Комендаря, 54, Марії Заньковецької, 38, у провулку Залізничному. Обслуговуючі підприємства прибирають вулиці та закріплені за ними території, зокрема на Пагорбі Слави та кладовищі Кальварія.

Триває капітальний ремонт проїжджої частини площі Шандора Петефі. Тротуари оновлюють на вулиці Шумній. Поточний ремонт проводять на вулиці Тиводара Легоцького, Робочій та перехресті вулиць Небесної Сотні-Івана Крилова. Капітальний ремонт покрівлі роблять у житлових будинках за адресами: вулиця Срібна, 6, Оноківська, 2, Фредеріка Шопена, 6.

Нагадаємо, в Ужгороді реорганізували медзаклади.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття