ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті зменшується виробництво мінеральної води

Основним рекреаційним ресурсом області є мінеральні та термальні води
Depo.
20 листопада 2015 11:53
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті зменшується виробництво мінеральної води
На Закарпатті зменшується виробництво мінеральної води

Мінеральні води джерел Закарпаття широко використовуються не тільки в лікувальних закладах, а й розливаються підприємницькими структурами та використовуються населенням як лікувальні або столові, інформуэ Depo.Закарпаття начальник управління обробки даних економічної статистики Добрянська Зоряна.

Найбільшими за обсягами розливу мінеральної води є ТДВ “Свалявські мінеральні води”, МПП “Алекс”, ТОВ “Аква-Поляна”, ДП “Санаторій “Сонячне Закарпаття”, ТОВ ВАП “Шаяни”, ТОВ “Плосківський завод мінеральних вод”.

За січень–жовтень п.р. в області вироблено 11,9 млн.дал натуральних мінеральних вод, що на 10,9% менше, ніж за аналогічний період 2014р.

За січень–вересень п.р. підприємствами галузі реалізовано мінеральних вод на суму 257,3 млн.грн., що складає 44,8% обсягу реалізації підприємств з виробництва напоїв. Основним ринком збуту мінеральних вод є територія України. В основному продукція реалізовується через торгову мережу магазинів Закарпатської області, Києва, Одеси, Львова, Харкова, Дніпропетровська. Лише 0,7% обсягу продукції реалізовано за межі країни.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття