Шипіт в очікуванні: хіпі, нудисти та растамани вже пакують валізи (ФОТО, ВІДЕО)

Протягом року подивитися на природну красу водоспаду приходять тисячі туристів. З першого по сьоме липня на галявині біля нього зберуться неформали на традиційний фестиваль "Шипіт-2015"

Щороку тисячі неформалів з'жджаються на фестиваль Шипіт напередодні Івана Купала. Хіпі, панки, растамани, нудисти та представники багатьох інших субкультур збираються на найвільніший фест України, пише Закарпаття.depo.ua.  Девіз фесту: love, peace & wine. Правила заходу: ніякої агресії та дбайливе ставлення до природи. 

Шипіт в очікуванні: хіпі, нудисти та ростамани вже збирають валізи (ФОТО, ВІДЕО) - фото 1

Шипіт в очікуванні: хіпі, нудисти та ростамани вже збирають валізи (ФОТО, ВІДЕО) - фото 2

Шипіт в очікуванні: хіпі, нудисти та ростамани вже збирають валізи (ФОТО, ВІДЕО) - фото 3

Загалом, Шипітський водоспад давно став невід'ємною частиною більшості туристичних маршрутів Закарпаття та й всього Карпатського регіону. Він розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба що у селі Пилипець Міжгірського району.

Щороку, побачити та помилуватися ним приїжджають десятки тисяч подорожуючих. У кожну пору року, Шипіт красивий-по своєму. Щоправда взимку, до водоспаду трошки тяжче добратися, через сніги та холод, але бажаючих побачити водоспад взимку, природні катаклізми не зупиняють.

 

Більше про життя Закарпаття читайте на Закарпаття.depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття