ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

На Закарпатті збільшилася кількість тяжких злочинів

Викликає занепокоєння незадовільна робота слідчих підрозділів органів Нацполіції області щодо викриття корупційних правопорушень

Depo.
11 серпня 2017 15:26
ФОТО: depo.ua

Про це інформує прес-служба обласної прокуратури, пише Depo.Закарпаття.

На Закарпатті збільшилася кількість тяжких злочинів. Найбільш неприємна тенденція – у Хустському, Рахівському, Виноградівському, Тячівському та Свалявському районах.

Про це йшлося під час відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів в обласній прокуратурі.

Зокрема, відбулось збільшення кількості особливо тяжких злочинів (з 96 торік до 121 скоєних у І півріччі 2017 року). Найбільший ріст злочинів даної категорії спостерігається у Хустському, Рахівському, Виноградівському, Тячівському та Свалявському районах.

"Викликає занепокоєння незадовільна робота слідчих підрозділів органів Національної поліції області щодо викриття корупційних правопорушень. Так, цього року із 390 кримінальних правопорушень вказаної категорії до суду скеровано лише 11", - наголосив прокурор області Володимир Гаврилюк.

Нагадаємо, в Ужгороді помилували двох підозрюваних у державній зраді. В обидвох випадках про звільнення від кримінальної відповідальності і помилування клопотала саме прокуратура Закарпаття, яка і вела досудове розслідування у резонансній справі.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття