UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Закарпатті зареєстровано понад 3,6 тисяч переселенців

Органами соціального захисту населення області відповідно до чинного законодавства своєчасно забезпечується призначення та виплата щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам 

Про це повідомили у пресслужбі Закарпатської ОДА, пише Depo.Закарпаття.

Станом на 1 лютого 2020 року в структурних підрозділах з питань соціального захисту населення Закарпатської області на обліку внутрішньо переміщених осіб перебуває 3683 особи, які перемістилися з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення.

З них 1643 – особи працездатного віку, 148 – особи з інвалідністю, 775 – особи пенсійного віку та 1117 дітей.

Органами соціального захисту населення області відповідно до чинного законодавства своєчасно забезпечується призначення та виплата щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. З початку 2020 року було профінансовано та виплачено грошову допомогу у сумі 2082,4 тис. гривень.

Нагадаємо, як туризм у закарпатській Колочаві залишає молодь на Батьківщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"