UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Закарпатті за останні три роки не закрито жодного закладу освіти та медицини

Голова Закарпатської ОДА розповів про ключові маркери позитивних змін у галузях охорони здоров’я і освіти

На Закарпатті за останні три роки не зак…

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

Як наголошує голова Закарпатської ОДА, на Закарпатті за останні три роки не закрито жодного медичного закладу чи закладу освіти. Навпаки – за цей період відкрито вісім пунктів базування екстреної медичної допомоги та введено в експлуатацію 18 закладів дошкільної освіти. Це нові робочі місця, можливість оперативного і доступного надання людині медичних та освітніх послуг. У сфері охорони здоров’я в області додатково відкриті чотири сателітні відділення програмного гемодіалізу, що значно покращує якість медичної допомоги людям із нирковою недостатністю.

"Із цього року на Закарпатті починається будівництво 21-єї сучасної амбулаторії в сільській місцевості. По кількох амбулаторіях ще розробляється проектно-кошторисна документація, окремі проекти пройшли експертизу, по інших проведені торги й укладені договори з підрядниками. Будівництво деяких амбулаторій уже триває", – зазначив Москаль.

Розповів очільник обласної адміністрації і про успіхи медичної галузі на транскордонному рівні. "У вересні минулого року в рамках Програми транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна" ми підписали грантовий договір на будівництво туберкульозної лікарні на 100 ліжок у Закарпатській області, який передбачає виділення 5 мільйонів 400 тисяч євро", – повідомив Москаль.

Останні кілька років в освітній галузі Закарпаття ознаменувалися відкриттям важливих навчальних та позашкільних закладів.
"Так, у 2016-му році ми відкрили на Воловеччині обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді "Арніка" – колишній довгобуд. На сьогодні "Арніка" – це сучасний здоровчий комплекс, у якому ми цілий рік приймаємо дітей з усієї області, а також інших регіонів. Тут неодноразово відпочивали діти із зони бойових дій Луганщини та Донеччини. І отримали виключно позитивні враження", - зауважує урядник.

У 2019-2021 роках в області заплановано ввести в експлуатацію п’ять закладів дошкільної освіти на 390 місць (у селах Дротинці Виноградівського району, Нижня Апша та Глибокий Потік Тячівського району, Іза та Яблунівка Хустського району). Крім того, очікується на відкриття семи закладів загальної середньої освіти на 2 тисячі 328 учнівських місць у Берегівському, Виноградівському, Іршавському, Мукачівському, Рахівському й Тячівському районах. "Так, це амбітні плани, але немає жодних сумнівів, що ми їх виконаємо", – наголосив Москаль.

Нагадаємо, Москаль назвав візитівки Закарпаття.

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme