ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті з пострілами затримали грузина, який мав інформацію про українську армію

Групу незаконних мігрантів, вихідців з кавказького регіону, затримали прикордонники на ділянці відділу "Великий Березний"
Depo.
8 червня 2015 11:42
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті з пострілами затримали грузина, який мав інформацію про українську армію
На Закарпатті з пострілами затримали грузина, який мав інформацію про українську армію

Як повідомили у Чопському прикордонному загоні, групу з чотирьох невідомих осіб, які прямували в бік українсько-словацького кордону, виявили близько другої години ночі, пише Закарпаття.depo.ua.

Організувавши за ними спостереження, прикордонники пересвідчились у їхніх намірах потрапити до сусідньої держави. Коли чоловіки наблизились до кордону, наряд пішов на затримання. У цей час двоє з невідомих вдались до втечі. Проте, кілька попереджувальних пострілів вгору зі спецпристрою для відстрілу гумових куль "охолодили" авантюристів, і їх також було затримано. Зі слів правопорушників, всі вони є громадянами Грузії, але без жодних документів, а до України потрапили законним шляхом. Пунктом призначення мала стати одна з країн ЄС.

Крім того, під час проведення особистого огляду у одного з затриманих було виявлено флеш-носій інформації, на якому зберігались електронні документи з установчими даними на підрозділи Збройних Сил України, що, можливо, становлять інформацію з обмеженим доступом. Експертну оцінку виявлених файлів буде проведено компетентними органами.

Наразі тривають оперативно-перевірочні заходи. Правопорушників доставлено до прикордонного підрозділу для встановлення осіб та складання адміністративно-процесуальних документів. Їх подальшу долю визначить суд.