На Закарпатті є церква, схожа і на велетенські яйця, і на індіанський вігвам

Крім футуристичного зовнішнього вигляду храм відрізняється і своєрідною релігійною толерантністю 

Depo.
17 лютого 2017 15:56
ФОТО: depo.ua

Закарпатське село Четфалва на Берегівщині, на перший погляд, мало чим відрізняється від інших селищ південно-західній частині України, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Іgotoworld.

Однак тут є будова, що кидається в очі своєю незвичністю. Це Католицький храм Святого Духа, що зовні нагадує індіанський вігвам або яйце гігантського птаха. Дзвіниця так само має невластивий християнським храмам вид параболічної арки. У туриста, який увійде всередину, може виникнути німе запитання при погляді на розташовані поруч розп'яття та іконостас. Однак, все пояснюється досить просто. Крім футуристичного зовнішнього вигляду храм відрізняється і своєрідною релігійною толерантністю: в певній черговості тут проходять служби Божі як римо-, так і греко-католиків.

Храм порівняно молодий - його почали зводити в 1998 році, а відкрили в 2001. Відшукати його не складе великих труднощів - храм знаходиться на центральній площі, однак і місцеві визначні пам'ятки, і село в цілому може дещо збити з пантелику нехарактерними для українських сіл пейзажами. Четфалва, швидше, нагадує Угорщину, що не дивно, адже поряд з селом тече річка Тиса, яка є ділянкою україно-угорського кордону.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття