На Закарпатті все ще фіксують друковану агітацію без вихідних даних

В Ужгороді та інших містах Закарпатської області напередодні виборів все ще фіксують нові білборди з іменами кандидатів у народні депутати та назвами партій без вихідних даних 

Про це Depo.Закарпаття повідомили в ГО "ОПОРА".

В Ужгороді 17 липня зафіксовано рекламну вивіску політичної сили "Незалежність" на якій відсутні вихідні дані. 

В Ужгороді 16 липня зафіксували білборд кандидата у народні депутати по округу №68 (центр -Ужгород) від партії"Голос" Михайла Савчина. Вихідні дані на борді відсутні.

Також в обласному центрі зіпсували кілька білбордів депутата Закарпатської обласної ради, кандидата у народні депутати по округу №68 (центр - Ужгород) Андрія Андріїва. Плакати заляпали фарбою на зобразили на них хрест.

На Рахівщині невідомі також зіпсували кілька білбордів політичної сили "Європейська солідарність".

В Ужгороді зафіксовано автомобіль, який був заклеєний агітацією на користь кандидата від "Слуги народу" по округу №68 Олександра Пекаря. На автівці є написи "Олександр Пекарь", "Зе депутат", "Слуга народу".

У селищі Великий Бичків зафіксували агітаційні плакати кандидата у нардепи по округу №72 (центр - Тячів) Василя Юращука. На плакаті відсутні вихідні дані.

На Рахівщині та Тячівщині розміщено багато агітаційних плакатів кандидата-мажоритарника по округу №72 Віталія Кута. Усі вони – без вихідних даних. Крім цього, десь вони розміщені у невстановлених для агітації місцях – на парканах, деревах тощо. 

На Міжгірщині кандидат-самовисуванець по округу №70 (центр - Свалява) Василь Щур розміщує свої агітаційні борди,які оформлені у зеленому кольорі і візуально нагадують стиль висуванців іншої партії. На плакаті Василя Щура зображене його ім’я та напис "Воловеччина голосує свого!". Вихідні дані на плакаті присутні.

Нагадаємо, що реклама в Мукачеві розклеєна повсюди - на стовпах, електрощитах, деревах, парканах та багато інших місцях.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook