На Закарпатті винесено черговий вирок за ухилення від призову

Вироком Берегівського районного суду до двох років позбавлення волі засуджено місцевого мешканця за ухилення від призову за мобілізацією
Depo.
6 травня 2015 10:27
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті винесено черговий вирок за ухилення від призову
На Закарпатті винесено черговий вирок за ухилення від призову

Як повідомив Берегівський міжрайонний прокурор Владислав Братюк, доведено, що чоловік, будучи військовозобов'язаним, отримавши у лютому цього року повістку з роз'ясненнями та вимогою прибути місцевого військового комісаріату, не з'явився у визначений час до місця призову. При цьому, причини своєї неявки засуджений не повідомив, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на прес-службу прокуратури.

Відтак, 27 квітня останнього визнано винним у вчиненні даного кримінального правопорушення та призначено покарання у виді двох років позбавлення волі, адже за санкція статті 336. КК України - ухилення від призову за мобілізацією передбачає позбавлення волі на строк від двох до п'яти років. Водночас, на підставі ст.75 КК України його звільнено від відбування покарання з іспитовим терміном на 1 рік, - пояснив прокурор.

Зазначимо, що на Закарпатті наразі розслідується 16 кримінальних проваджень за фктами ухилення від призову за мобілізацією. Уже 13 обвинувальних актів скеровано до суду для прийняття рішення по суті, по 13 фактах вже винесено обвинувальні вироки.