ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті відомі люди читатимуть дітям

В області стартує соціокультурний проект "Все Закарпаття читає дітям"
Depo.
14 січня 2016 12:11
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті відомі люди читатимуть дітям
На Закарпатті відомі люди читатимуть дітям

Мета проекту - популяризація книги та поширення ідеї раннього читання дітям, пише Depo.Закарпаття з посиланням на обласне управління культури.

Проект раніше реалізовувався в низці областей, у листопаді 2013-го ініціативу підхопило Закарпаття, назвавши свій проект "Читайте разом з нами". Щотижня до дитсадків та шкіл Ужгорода приходили відомі краяни, котрі читали для дітей і на власному прикладі закликали батьків приділяти належну увагу розвитку малечі з допомогою книги. Потім проект довелося згорнути. 

Як і раніше, пропагуватимуть читання дітям знані представники різних сфер громадського життя, та цього разу – не тільки закарпатці, а й гості з-за меж області. Друга відмінність у тому, що зустрічі відбуватимуться не лише в навчально-виховних, але й у культурних закладах, лікарнях і будинках-інтернатах та навіть у зовсім несподіваних локаціях, як то міські площі чи парки. У планах також розширити географію проведенням зустрічей – у різних куточках Закарпаття.

Заходи відбуватимуться раз або двічі на місяць у день або напередодні важливих державних, культурних, релігійних свят і таких дат, що запроваджені для звернення уваги на питання всебічного розвитку та захисту прав дитини.

На Закарпатті відомі люди читатимуть дітям - фото 1

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття