На Закарпатті відбудеться перший професійний турнір з нард

Є два основних різновиди: довгі та короткі нарди. В Ужгороді проходитиме європейський варіант гри – довгі нарди

В Ужгороді 4 травня відбудеться І-ий Закарпатський турнір з нард "Аль-Ідрісі". Організовують захід новостворена Федерація нард Закарпаття спільно з Всеукраїнською федерацією нард, повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на Ужгородський прес-клуб.

 Турнір проходить за підтримки Товариства вірменської культури Закарпаття "Арарат" та ресторану "Кілікія". Детальніше про змагання розповіли організатори на прес-конференції. 

На Закарпатті є чимало гравців, хто захоплюється нардами –настільною грою, якій вже кілька століть. "З нард проходять чемпіонати світу, і, до речі, у 2013 році чемпіоном світу став харків'янин В'ячеслав Прядкін, - розповів Федір Шандор, професор, модератор та співорганізатор турніру. – Перший чемпіонат світу з нард відбувся у Лас-Вегасі у 1967 році. З 1975 року чемпіонат починають проводити на Багамських островах. Протягом 1976-1978 років існувало два турніри –чемпіонати світу: на Багамських островах для американців та в Монте-Карло для гравців з Європи. У 1979 році турніри об'єднали і на сьогодні чемпіонат світу проходить в Монте-Карло. Сподіваюся, що Закарпаття доросте до того, що ми представимо там і нашу команду".  За словами Федора Шандора, нарди- це гра мільйонів. Є два основних різновиди: довгі та короткі нарди. В Ужгороді проходитиме європейський варіант гри – довгі нарди.

Нагадаємо, які ще події відбуватимуться протягом вихідних. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття