На Закарпатті відбудеться насичений Міжнародний туристичний тиждень (ВІДЕО)

У рамках туристичного тижня у "Совиному гнізді" відбуватиметься 17-та Міжнародна туристична виставка-ярмарок "Тур'євроцентр-Закарпаття 2018"

На Закарпатті 20 вересня стартує Міжнародний туристичний тиждень. Участь у ньому візьмуть 11 учасників з-за кордону та представники з 14 областей України, йдеться у сюжеті "УжІнформ", пише Depo.Закарпаття.

21-22 вересня у "Совиному гнізді" відбуватиметься 17-та Міжнародна туристична виставка-ярмарок "Тур'євроцентр-Закарпаття 2018". Участь візьмуть господарі сільських садиб, виробники гастрономічної продукції, туроператори, працівники закладів розміщення та харчування. Організатори озвучать, який чек залишає середньостатистичний турист на Закарпатті.

Упродовж двох днів під час виставки будуть проводитися майстер-класи з приготування закарпатських страв, виготовлення виробів народних промислів, дегустація вина, сирної продукції та медопродуктів. Також буде проводитися демонстрація туристичних відеороликів, презентація туристичних об'єктів, проведення розіграшів з учасниками виставки-ярмарку.

Відбудеться також скаут-тур для представників кіно-індустрії. Мета – продемонструвати, що ще цікавого може надати Закарпаття для цієї галузі.

Нагадаємо, визначено дату проведення в Ужгороді Днів польського кіно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття