ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Через негоду Закарпаття знову затопило

В області піднявся рівень ґрунтових вод, підтопленно окремі дворогосподарства і житлові будинки
Depo.
11 січня 2016 11:26
ФОТО: depo.ua
Через негоду Закарпаття знову затопило
Через негоду Закарпаття знову затопило

Протягом 10-11 січня на території Закарпатської області зафіксували значні опади, пише Depo.Закарпаття з посиланням на обласних рятувальників.

Від негоди постраждали п’ять районів – Тячівський, Рахівський, Виноградівський, Міжгірський та Іршавський.

На Тячівщині в смт Дубове відбулося часткове підтоплення вул. К.Маркса. Постраждали дев’ять дворогосподарств. Із трьох обійсть воду відкачали рятувальники. Із решти господарств вода зійшла самопливом. Крім цього, рятувальники розчистили підмостові опори транспортного моста від нанесеного течією сміття.

У Виноградові внаслідок рясних дощів стався перелив води через вул. Персикову поблизу одного з житлових будинків.  На Рахівщині вдалося уникнути підтоплення дворогосподарств. У Рахові у воді частково опинилася вул. Комарова, створивши загрозу підтоплення шести приватних обійсть. 

У Міжгірському районі внаслідок льодоходу утворилися два льодові затори, які загрожували підтопленням дворогосподарств. У с. Колочава на річці Колочавка затор із криги мав розміри 10x25 м. Рятувальники спільно з місцевим населенням ліквідували затор і завадили суттєвому підняттю рівня води в річці. У с. Пилипець на річці Репинка утворився льодовий затор розміром 25x200 м. Ще ввечері фахівці пробили у кризі отвори, через які вода могла безперешкодно проходити вниз за течією. Уночі ж лід зійшов повністю, звільнивши русло водойми.

На Закарпатті від негоди постраждали п’ять районів - фото 1

Ще два льодові затори утворилися в Іршавському районі. В обох випадках через потепління й дощі крига зійшла самопливом. Лід залишився тільки на берегах річок.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття