На Закарпатті учасники АТО отримали 2,5 тисячі земельних ділянок

З початку запровадження ініціативи про надання учасникам АТО земельних ділянок із заявами про отримання землі на території Закарпатської області звернулись 8 168 військових

На Закарпатті учасники АТО отримали 2,5…

Про це йдеться на сайті Закарпатської ОДА, пише Depo.Закарпаття.

На сьогодні учасники АТО отримали у власність на території Закарпатської області 2 476 земельних ділянок загальною площею майже 832 гектари.

Військовослужбовці отримали ділянки різного цільового призначення, зокрема: для ведення садівництва – 1 127 наділів загальною площею 112,8 гектарів, для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд – 692 ділянки загальною площею 49,1 гектарів, для ведення особистого селянського господарства – 582 ділянки загальною площею 665,5 гектарів і 75 ділянок загальною площею 4,4 гектара – для індивідуального дачного будівництва.

Загалом з початку запровадження ініціативи про надання учасникам АТО земельних ділянок, із заявами про отримання землі на території Закарпатської області звернулись 8 168 військових. За цей період ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області та органами місцевого самоврядування регіону було надано військовослужбовцям 5 325 дозволів на розроблення документації із землеустрою (Головним управлінням надано 3 278 дозволів на наділи загальною площею близько 1889 гектарів).

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Нагадаємо, на Закарпатті легалізували роботу 612 працівників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook