UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Закарпатті у трьох працівників суду виявили коронавірус

У Міжгірському райсуді проведено дезінфекцію приміщень, вжито заходів до самоізоляції осіб, які безпосередньо контактували з   хворими, вживаються заходи до тестування всіх працівників

На Закарпатті у трьох працівників суду в…

Про це йдеться у заяві Міжгірського районного суду,  пише Depo.Закарпаття.

У зв’язку з підтвердженим діагнозом COVID-19 у трьох працівників, суд наполегливо просить учасників судових процесів та відвідувачів, участь яких у розгляді справ не є обов’язковою, утриматись від відвідування приміщення суду. "З метою безпечного перебування в приміщенні суду 17 червня 2020 року відповідними службами проведено дезінфекцію приміщень  суду, вжито заходів до самоізоляції осіб, які безпосередньо контактували з   хворими, вживаються заходи до тестування всіх працівників суду", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що Міжгірський районний суд не припиняє здійснення судочинства. Однак, в умовах, що склались, рекомендують учасникам судових засідань, участь яких не є обов’язковою,  звертатись до суду електронною поштою, через особистий кабінет в системі "Електронний суд", поштовим зв’язком, факсом  із заявами про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами. 

"Особам, які бажають звернутись до суду просимо  всі документи подавати до суду також у один з вищезазначених способів. Наголошуємо, що  справи розглядатимуться у визначені раніше  час та дати. При цьому, звертаємо увагу на те, що адміністрацією суду вжито всіх заходів  для безпечного перебування  учасників зазначених справ у приміщенні суду (проведено дезінфекцію, забезпечено масковий режим працівників суду, тощо)", - йдеться в повідомленні.

У суді діють обмеження, встановлені наказом Міжгірського районного суду Закарпатської області "Про запровадження додаткових заходів із попередження респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19", згідно яких припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду, не допускаються в приміщення суду та у судові засідання особи з явними ознаками респіраторних захворювань.

У випадку необхідності негайно ознайомитись з матеріалами судових справ інформують, що таке можливе в тому числі і в дистанційному режимі, шляхом надсилання сканкопій матеріалів судової справи на електронну адресу, зазначену у відповідній заяві.

Нагадаємо, що на Міжгірщині у зв’язку з COVID 19, в деяких населених пунктах обмежили рух транспорту та роботу закладів.

Влада Закарпаття посилює контроль за дотриманням карантину.

Читайте також: Закарпаттю послаблений карантин поки "не світить": Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"