ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті у Тисі підйом води очікується до 11 метрів

Удень 24 листопада паводкова хвиля досягне Чопа
Depo.
24 листопада 2015 09:32
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті у Тисі підйом води очікується до 11 метрів
На Закарпатті у Тисі підйом води очікується до 11 метрів

В області тривають першочергові заходи з ліквідації наслідків паводка, пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Москаля.

Станом на ранок вівторка рятувальні підрозділи відкачали воду практично з усіх раніше підтоплених дворогосподарств у Міжгірському, Рахівському й Тячівському районах. Продовжується спад води на річках у високогірних районах. Учора (понеділок) вдень у нижніх течіях річки Боржава пройшов максимальний рівень води, який досяг 565 сантиметрів, після чого почався спад.

Сьогодні вдень паводкова хвиля річок Латориця й Тиса досягне крайньої точки області в районі м.Чоп. Підйом води на Латориці очікується до 450 сантиметрів, а на Тисі – аж до 11 метрів над нулем поста. Можливий вихід води на заплаву, однак без підтоплень чи інших серйозних наслідків. Рятувальні підрозділи Закарпаття приведені в повну готовність на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, про добігання паводкової хвилі попереджені служби з цивільного захисту Угорщини, на територію якої велика вода піде після Чопа.

На 8 годину ранку вівторка підвищення води в Тисі біля Чопа становить 8 метрів 60 сантиметрів.