На Закарпатті судитимуть киянина-шахрая

У шахрайській схемі були задіяні декілька осіб. Особи інших встановлюються у рамках виділених кримінальних проваджень.

Про це Depo.Закарпаття повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

На Закарпатті судитимуть киянина, який виманив у 2 пенсіонерок понад 450 тисяч гривень "за звільнення сина, який скоїв смертельну ДТП". Загалом, у цій схемі були задіяні декілька осіб. Особи інших, наразі, встановлюються у рамках виділених кримінальних проваджень.

Так, надвечір, 79-річній жінці додому зателефонував "онук", який повідомив, що він перебуває у лікарні, важко травмований після ДТП, батько – на операційному столі та є інші потерпілі, після чого передав телефон, так званому "правоохоронцю". Цей шахрай запевнив жінку, що за $5000 "вирішить питання" про не притягнення її сина до кримінальної відповідальності. Налякана пенсіонерка, віддала всі заощадження, які мала вдома – $1170 та 3000 грн.

Майже за аналогічною схемою, злочинці виманили кошти у іншої 80-річної пенсіонерки, але в значно більших сумах. Так, спочатку вона віддала $5000 "правоохоронцю", а через деякий час ще $5500, €4000, 6000 гривень, але вже іншій особі, яка назвалась "адвокатом" сина і кошти були необхідні, начебто на відшкодування вартості автівки потерпілого в ДТП.

У обох випадках, гроші забирали "кур'єри", а вже потім, дізнавшись, що їх діти в жодні пригоди не потрапляли, пенсіонерки звертались до правоохоронців. Загалом, шахраї виманили у жінок суму еквівалентну понад 450 тис. грн.

Нагадаємо, що в Ужгороді поліція розшукує потерпілих від дій підприємця-шахрая, який пропонував виконати замовлення зі встановлення вікон та дверей, брав попередню оплату та не виконував умови договору.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття