ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті створюють Реєстр тих, хто "косить" від мобілізації

До Реєстру будуть вносити осіб, які ухиляються від мобілізації та призову на строкову військову службу, а також керівників підприємств, які своїми діями перешкоджають проведенню заходів мобілізації
Depo.
5 травня 2015 12:40
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті створюють Реєстр тих, хто "косить" від мобілізації
На Закарпатті створюють Реєстр тих, хто "косить" від мобілізації

За словами т.в.о. військового комісара Закарпатського гобласного військового комісаріату Геннадія Долгошова, на осіб, які будуть внесені до цього Реєстру передбачається розповсюдження ряду обмежень чи заборон, пише Закарпаття.depo.ua.

Ухилянтам заборонять виготовляти закордонні паспорти, перетинати державний кордон України, отримувати кредити в банках, змінювати місця реєстрації, продавати (купувати) нерухоме та рухоме майно, ставити та знімати з обліку транспортні засоби, прийом на роботу на підприємства, установи та організації всіх форм власності і інше.

Зараз на Закарпатті керівниками органів державної влади, місцевого самоврядування, працівниками військового комісаріату, при залученні працівників міліції проводиться робота щодо оповіщення військовозобов'язаних та призовників для їх доставки у військовий комісаріат для проходження медичних комісій. Проте результати цієї роботи незадовільні.