UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Закарпатті служба зайнятості цьогоріч працевлаштувала вже понад 15 тисяч людей

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 138 безробітних

На Закарпатті служба зайнятості цьогоріч…

Про це повідомили в Закарпатському обласному центрі зайнятостію, пише Depo.Закарпаття.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння обласної служби зайнятості, упродовж січня-вересня 2019 року становила 15,8 тис. осіб, що на 1,9% більше від обсягів січня-вересня минулого року. При цьому, 76% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного.

Колишні безробітні знайшли роботу в оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів, у переробній промисловості, сільському, лісовому та рибному господарстві, у тимчасовому розміщуванні й організації харчування, освітній галузі, на будівництві, у державному управлінні й обороні, обов’язковому соціальному страхуванні, у транспортній, поштовій та кур’єрській діяльності, охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги тощо.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 138 безробітних.

Читайте також: Жити в Європі: Як українському студенту влаштуватися на роботу в Словаччині

Також за сприяння обласної служби зайнятості забезпечено тимчасову зайнятість 1,7 тис. громадян, зокрема, 926 осіб взяли участь у громадських роботах та 759 осіб − в інших роботах тимчасового характеру. Серед найбільш поширених видів громадських робіт є благоустрій, впорядкування придорожніх смуг, місць поховання, меморіалів захисників Вітчизни, екологічний захист навколишнього середовища, робота з документацією в архівах та інших державних установах, інформування населення про субсидії, робота з соціально вразливими верствами населення, догляд за громадянами у закладах соціальної сфери, робота з надання допомоги учасникам АТО та їхніх сімей.

Нагадаємо, що в Мукачеві військові отримали понад 200 тис. грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"