ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Словаки вчили закарпатців, як проводити децентралізацію

В Ужгороді відбулась міжнарода конференція у рамках проекту "Дійсно разом"
Depo.
9 лютого 2016 13:56
ФОТО: depo.ua
Словаки вчили закарпатців, як проводити децентралізацію
Словаки вчили закарпатців, як проводити децентралізацію

Як повідомили у Закарпатській облраді, участь у заході взяли представники місцевого самоврядування та молодіжних організацій із сільських та міських громад Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей, пише Depo.Закарпаття.

Було обговорено стан розвитку громадянського суспільства та процеси децентралізації державної влади в Україні. А також представлено досвід Словаччини у цій сфері.

Генеральний консул Словацької Республіки у м.Ужгород Янка Бурянова розповіла, як Словаччина покроково проходила нелегкий шлях до децентралізації, і що курс на євроінтеграцію мав важливе значення для здійснення внутрішніх реформ та позитивних змін у країні. Вона підкреслила, що саме євроінтеграція найбільше сприяла успішному провадженню адміністративної реформи. Серед найбільших перешкод для процесу євроінтеграції перед вступом до ЄС був високий рівень корупції в словацькому суспільстві, непрозорість державних інституцій і неефективність правової і судової системи.

Тепер, завдяки оновленій політичній еліті, Словаччина готова поділитися напрацюваннями з Україною та продемонструвати успішний результат в євроспільноті.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття