ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті шістьох учнів вигнали із ЗНО через мобільні телефони

Загалом процес ЗНО в області, за підсумками спостерігачів ОПОРИ, пройшов організовано, із чітким дотриманням правил та без порушень процедур
Depo.
27 квітня 2015 08:16
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті шістьох учнів вигнали із ЗНО через мобільні телефони
На Закарпатті шістьох учнів вигнали із ЗНО через мобільні телефони

На Закарпатті спостерігачі мережі ОПОРА були присутні на 15 пунктах тестування - в Ужгороді, Мукачеві, Берегові, Хусті, Іршаві, Великому Бичкові, Виноградові, Перечині та Волівці, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на Prozak.

Деяких абітурієнтів було позбавлено права складати тести через те, що у них під час технологічної перерви були знайдені мобільні телефони. Пристрої були вимкнені, але, за правилами процедури, під час складання ЗНО на пункті тестування усім без винятку суворо заборонено користуватися будь-якими електронними пристроями, навіть якщо вони у режимі вимкнення. Якщо ж пристрої виявляють, то абітурієнтів позбавляють права складати тести. 

Через виявлення телефонів довелося достроково покинути аудиторію абітурієнтам на пунктах тестування у Виноградівській ЗОШ №1; у Хустській спеціалізованій школі №1; у Виноградівській ЗОШ №8; у Воловецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів; у Мукачівській ЗОШ №13 та в Ужгородській лінгвістичній гімназії.