На Закарпатті СБУ провела спеціальні антитерористичні тренування

Метою тренувань стала перевірка готовності учасників заходу до запобігання вчиненню диверсійних і терористичних проявів на військових об`єкта

Координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України в Закарпатській області провела спеціальні антитерористичні тренування, повідомила Depo.Закарпаття пресцентр СБУ.

У заході, який відбувся у Мукачівському та Берегівському районах взяли участь підрозділи СБУ, Збройних Силах України, поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій. Метою тренувань стала перевірка готовності учасників заходу до запобігання вчиненню диверсійних і терористичних проявів на військових об`єктах. 

За легендою навчань умовні терористи прибули на територію регіону для вчинення "диверсії" на одному з об’єктів Збройних Сил України. Завдяки злагодженим та ефективним діям силовиків умовні диверсанти були своєчасно затримані.

Координаційна група АТЦ проаналізувала ефективність використання учасниками заходу сил та засобів, відзначивши високий рівень підготовки та взаємодії задіяних підрозділів. Також ретельно проаналізовано окремі елементи контрдиверсійної роботи та напрацьовані пропозиції щодо покращення їх ефективності.

Нагадаємо, що СБУ зацікавилась публікацією газети "Kárpátalja", яка на титульній сторінці розмітила зображення, де частина Закарпаття розфарбована у кольори угорського прапору.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook