На Закарпатті СБУ блокувала розповсюдження провокативних зображень на бордах

Правоохоронці встановили, що місцева мешканка замовила одній з рекламних агенцій регіону друк зображень провокативного змісту на конструкціях білбордів 

Співробітники Служби безпеки України блокували розповсюдження у Закарпатській області провокативних матеріалів, спрямованих на розпалювання національної ворожнечі через засоби зовнішньої реклами, повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на прес-центр СБУ.

Правоохоронці встановили, що місцева мешканка замовила одній з рекламних агенцій регіону друк зображень провокативного змісту на конструкціях біл-бордів. Вказані матеріали були несанкціоновано розміщені в кількох населених пунктах регіону для умисного приниження честі та гідності представників однієї з національних меншин.

В межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 161 Кримінального кодексу України правоохоронці встановили особу замовниці та повідомили про підозру у вчиненні злочину. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправних дій. Заходи з викриття та блокування незаконної діяльності проводились спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.

Нагадаємо вже двічі на Закарпатті, одразу в кількох районах, були розміщені білборди провокативного змісту. У жовтні з'явились провокаційні плакати про "угорських сепаратистів".

У листопаді на антиугорських банерах були зображені Геннадій Москаль та Ілдика Орос і напис "Подолаємо фашизм разом".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття