UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Закарпатті рятувальники позапланово перевіряють об’єкти із масовим перебуванням людей

Головну увагу рятувальники звертатимуть на системи протипожежного захисту та оповіщення, наявність первинних засобів пожежогасіння та вміння ними користуватися, а також доступність шляхів евакуації

На Закарпатті рятувальники позапланово п…

Про це повідомили в управлінні ДСНС України в Закарпатській області, пише Depo.Закарпаття.

З 11 грудня в області стартували позапланові перевірки  об’єктів із масовим перебуванням людей щодо дотримання на них вимог пожежної безпеки. Співробітники Управління ДСНС України у Закарпатській області мають перевірити стан протипожежної безпеки у всіх дошкільних навчальних закладах, загальноосвітніх школах, закладах професійно-технічної освіти та ВНЗ; гуртожитках, закладах охорони здоров’я та соцзахисту, державних об’єктах транспортної інфраструктури. Загалом 1468 об'єктів на території області. На сьогодні вже розпочато перевірку у 171 об'єкті.

Головну увагу рятувальники звертатимуть на системи протипожежного захисту та оповіщення, наявність первинних засобів пожежогасіння та вміння ними користуватися, а також доступність шляхів евакуації. Приміщення перевірятимуться на справність електропроводки та пожежних кранів, регулярність проведення протипожежних інструктажів з персоналом тощо.

Якщо під час перевірок будуть виявлені недоліки з питань пожежної безпеки відповідно до чинного законодавства застосовуватимуться заходи адміністративного впливу. У разі ж виявлення суттєвих недоліків, що можуть спричинити виникнення пожежі чи перешкодити вільній евакуації людей, відповідні матеріали направлятимуться до суду для застосування заходів реагування. Зокрема, повне або часткове припинення функціонування об’єкта до повного усунення зазначених недоліків.

Також під час перевірок проводитимуться практичні тренування з персоналом щодо дій на випадок загрози або виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж, зокрема стосовно забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей.

До прикладу вчора, 12 грудня, на базі Ужгородської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 рятувальники спільно з керівництвом закладу провели навчальну евакуацію учнів та педагогів на випадок виникнення пожежі. Під час заходу рятувальники перевірили дії освітян та вказали їм на певні недоліки, які було допущено. А школярі у свою чергу дізнались про алгоритм дій на випадок виникнення пожежі та ознайомились із спорядженням вогнеборців та їхньою щоденною роботою.

Нагадаємо, на період зимових свят у Берегові працюватиме соціальна кухня для нужденних.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"