ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті розпочали і одразу припинили ремонт дороги через нестачу асфальту

На Мукачівщині почався капітальний ремонт дороги "Кольчино – Пузняківці"

Depo.
12 жовтня 2017 11:11
ФОТО: depo.ua

Про це інформує Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

У середу, 11 жовтня, дорожники почали прокладати суцільний асфальт на автодорозі "Кольчино – Пузняківці", яка веде до найбільш привабливих рекреаційних зон Мукачівського району.

"Більша частина цієї дороги вважалася по суті лише напрямком, асфальту тут не було, тільки просякнутий смолою щебінь, простелений ще в радянські часи. Зрозуміти, чому дорогу не ремонтували в попередні роки (особливо, якщо врахувати той факт, що "мукачівські" мали повну владу на Закарпатті), неможливо. Роботи виконує потужна румунська фірма, яка виграла тендер. Протягом восьми годин учорашнього дня ремонтники проклали кілометр суцільного асфальту, всього до кінця року вони зроблять ще 2,5 км. Джерело фінансування – "дорожній експеримент", - зазначив Москаль.

Із сьогоднішнього дня румунська фірма змушена призупинити роботу на дорозі "Кольчино – Пузняківці" через гострий дефіцит асфальту. Нові асфальто-бетонні заводи, що відкрилися на Закарпатті за останні два роки, готові виробляти необхідну кількість сировини, однак через відсутність витратних матеріалів, які доставляють на Закарпаття з інших регіонів України, працюють на мінімальних потужностях. Витратні матеріали не доставляють на Закарпатті через нестачу залізничних вагонів та локомотивів. Керівництво області готує з цього приводу звернення до прем'єр-міністра України.

Нагадаємо, на Закарпатті на початку жовтня відкрили завод, який спроможний виробляти 260 тонн асфальту на годину.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття