На Закарпатті родини загиблих в АТО бійців отримали у власність 35 земельних ділянок

Від початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів їхніх сімей Держгеокадастр та органи місцевого самоврядування регіону надали 97 дозволів на розроблення документації із землеустрою

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області.

Напередодні п`ятої річниці вшанування Героїв Небесної Сотніцих на Ужгородщині 14 сімей загиблих учасників антитерористичної операції отримали накази про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок на території району для ведення особистого селянського господарства (по 2  га) та садівництва (по 0,12 га). 

Загалом від початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів їх сімей головне управління Держгеокадастру та органи місцевого самоврядування регіону надали 97 дозволів на розроблення документації із землеустрою. З них управління надало 51 дозвіл на земельні ділянки загальною площею 23,2632  га, а саме: для ведення садівництва – 25 земельних ділянок загальною площею 1,5332 га; для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд – 3 ділянки загальною площею 0,23 га; для ведення особистого селянського господарства – 23 ділянки загальною площею 21,500 га.

За цей період до розпорядників земель із заявами (клопотаннями) про отримання земельних ділянок на території Закарпатської області звернулись 90 громадян, які є близькими родичами загиблих військовослужбовців. Їм у приватну власність передано 35 земельних ділянок загальною площею 16,457 га.

Читайте також: На Закарпатті попрощалися з полеглим на Донбасі бійцем (ФОТО)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття