На Закарпатті рівень захворюваності на ГРВІ зріс на 52%

Найбільше хворіють на Берегівщині, Іршавщині та Рахівщині

Протягом минулого тижня до медичних закладів Закарпаття із симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції (ГРВІ) звернулося 5 тисяч 446 чоловік, повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на прес-центр ОДА.

Показник захворюваності становить 432 на 100 тисяч населення і перевищує визначений епідемічний поріг 427 на 1,3%. Порівняно з попереднім тижнем кількість звернень до медзакладів зросла на 52% (або на 1856 випадків). 60% від усіх захворілих – діти до 17 років, при цьому найінтенсивніші показники захворюваності фіксуються серед дітей від 5 до 14 років (51%).

Географія найбільшого поширення захворюваності дітей – Берегівський, Іршавський та Рахівський райони (70% звернень). За тиждень через респіраторні інфекції госпіталізовано 283 чоловік. Швидкими тестами підтверджений діагноз грипу "А" у 18 хворих (у тому числі 11 дітей). Епідемічні пороги перевищені в 2,9 разів у Воловецькому районі, на 73% – у Міжгірському, на 68% – в Ужгородському, на 22% – у Мукачівському, на 3% у Рахівському районах та на 51% – у м.Ужгород.

Через різке збільшення захворюваності з 28 січня введено карантин у школах м.Ужгород, навчальних закладах відділу охорони здоров'я Ужгородської РДА (крім м.Чоп та Баранинської ОТГ), деяких навчальних закладах Воловецького району. До 4 лютого продовжені канікули в школах Тячівського та Хустського районів (крім м. Хуст).

Нагадаємо, що у Мукачеві важкохворим містянам виділили на лікування 9 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття