UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Закарпатті рівень захворюваності на ГРВІ пішов на спад

Карантин сприяв зменшенню кількості хворих серед дітей, натомість кількість дорослих хворих збільшується

На Закарпатті рівень захворюваності на Г…

Про це йдеться на сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, пише Depo.Закарпаття.

Протягом цього тижня до медичних закладів Закарпаття із симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції (ГРВІ) звернулося 7 961 чоловік, що на 4% (або 320 випадків) менше, ніж за попередній тиждень. Показник захворюваності становить 632 на 100 тисяч населення і перевищує епідемічний поріг на 16% (за попередній тиждень епідпоріг було перевищено на 21%).

Запроваджені карантини сприяли зменшенню кількості ГРВІ серед дітей усіх вікових груп у середньому на 12%. Натомість кількість дорослих хворих навпаки збільшилася на 12% в основному за рахунок вікової групи 30 – 64 років.

Загалом серед осіб, що звернулися за медичною допомогою, 4 675 дітей віком до 17 років (58% від усіх захворілих) і 3 286 дорослих (42%). Найбільший відсоток звернень дітей до лікарів у Мукачівському та Виноградівському районах (70% захворілих), а дорослих – у м.Мукачеві та Перечинському районі (більше 50% звернень).

Епідемічні пороги перевищені у Воловецькому районі в три рази, у Тячівському районі та м.Ужгород – на 54%, у Міжгірському районі – на 50%, в Іршавському – на 42%, в Ужгородському – на 34%, у Великоберезнянському та Виноградівському районах – на 25%.

З наступного понеділка,1 1 лютого, розпочнеться навчально-виховний процес у закладах освіти Тячівського, Іршавського, Березнянського, Міжгірського районів та м.Хуст і частково – в навчальних закладах Воловецького району. Карантин продовжено ще на один тиждень у школах м.Ужгород, Ужгородського, Мукачівського, Виноградівського, Берегівського та Рахівського районів.

Нагадаємо, у Мукачеві продовжили карантин у всіх закладах освіти міста до 18 лютого. На наступний тиждень також продовжено карантин у Берегові та Ужгороді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook