ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті пройшли військово-патріотичні змагання "Джура" (ФОТО)

Шкільна гра "Джура" проводиться з метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, зміцнення духовного і фізичного здоров’я учнів
Depo.
8 червня 2015 08:56
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті пройшли військово-патріотичні змагання "Джура" (ФОТО)
На Закарпатті пройшли військово-патріотичні змагання "Джура" (ФОТО)

На змагання в Колочаву приїхали рої (команди) з дев'яти районів Закарпаття. Офіційне відкриття відбулося в дусі козацьких урочистостей - з почесними гостями, маршем, підняттям прапора і молитвою, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на Uzhgorod.net.ua.

Жили рої у польових умовах. Для цього організатори забезпечили всіх учасників наметами, тентами, спальниками та туристичними килимками. Туристсько-спортивна програма складалася з кількох дисциплін: "Козацький шлях" ( комплексна командна смуга перешкод, що проводиться на спортивно-туристській дистанції з елементами орієнтування та подолання природних перешкод), "Спритний джура" (фігурне володіння велосипедом), конкурсна програма ( включає творчо-мистецькі змагання) та війського-прикладна ( змагання зі стрільби з пневматичної зброї, стройовий впоряд).

В останній день гри організатори оголосили переможців. У загальнокомандному заліку перемогли джури Керецьківської ЗОШ Свалявського району. Друге місце посів рій Кам'яницької ЗОШ Ужгородського району, третє - у ЗОШ №1 с. Королево Виноградівського району.

У серпні цього року переможці обласного етапу візьмуть участь вже у всеукраїнських змаганнях, які проходитимуть у Чернігівській, Сумській та Полтавській областях.

На Закарпатті пройшли військово-патріотичні змагання "Джура" (ФОТО) - фото 1

На Закарпатті пройшли військово-патріотичні змагання "Джура" (ФОТО) - фото 2

На Закарпатті пройшли військово-патріотичні змагання "Джура" (ФОТО) - фото 3