На Закарпатті провели перший Молитовний сніданок (ФОТО)

Представники різних християнських конфесій спільно помолилися за мир і процвітання України

У п'ятницю, 8 лютого, з ініціативи Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття в області пройшов перший Молитовний сніданок, пише Depo.Закарпаття з посиланням на прес-центр Закарпатської ОДА.

Захід за участі представників різних релігійних конфесій та громад, керівництва області та районів Закарпаття, дипломатів, очільників відомств області, представників творчої інтелігенції та бізнесових кіл відбувся в атріумі облдержадміністрації.

Українське Біблійне Товариство запросило присутніх долучиться до всеукраїнського історичного заходу – створення рукописної Біблії. Кожен бажаючий зміг власноруч відтворити по кілька рядків Святого Письма. Саме завдяки тисячам рукописів Біблія була збережена і дійшла до наших часів.

Під час Молитовного сніданку лунали молитви, головним акцентом яких стало побажання миру і злагоди в Україні. "Мир починається з кожного із нас", – підкреслив голова Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття Василь Райчинець. Особливої атмосфери заходу додали виступи церковних хорів та струнного квартету Закарпатської обласної філармонії.

Перший Національний Молитовний сніданок відбувся в Києві у вересні 2011 року, а у минулорічному заході, присвяченому 1030-річчю хрещення Київської Руси-України, взяли участь рекордні 700 осіб – перші особи держави, дипломати, духівництво, вітчизняні та зарубіжні зірки. Тепер традицію молитовних сніданків започаткували й на Закарпатті.

Нагадаємо, напередодні у Закарпатській ОДА презентували копію Томосу про автокефалію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття