На Закарпатті правоохоронці радилися, як працювати під час виборів

У поліції Закарпаття відбулася міжвідомча координаційна нарада щодо підготовки правоохоронців до майбутніх виборів

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області, пише Depo.Закарпаття.

У Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбулася координаційна нарада керівників структурних підрозділів системи МВС України. Участь у ній взяли керівники обласного управління, територіальних відділів і відділень Національної поліції, управління патрульної поліції області, ДСНС, ДМС, Державної прикордонної служби. 

Головне питання, яке розглядалося на нараді – підготовка правоохоронних структур Закарпаття до майбутніх виборів до Верховної Ради України, що відбудуться 21 липня. 

Минулі президентські вибори показали на Закарпатті належну взаємодію усіх структурних підрозділів, що входять в систему МВС України, їх здатність забезпечити правопорядок під час виборчого процесу та право громадян на вільне волевиявлення. 
За аналогічним алгоритмом діятимуть правоохоронці краю й під час теперішніх виборів. Поліція реєструє та ретельно перевіряє всі заяви та повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. Процесуальні рішення по таких матеріалах приймаються в оптимальні, визначені законом терміни. 

Спільно з представниками Громадянської мережі "Опора" поліція Закарпаття проводить тренінги, на яких правоохоронці аналізують виборче законодавство, виробляють спільний алгоритм дій під час виборчого процесу.     

Нагадаємо, на Закарпатті вже два випадки реєстрації кандидатів-двійників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття