На Закарпатті працюють волонтери Корпусу миру США

Одна із основних місій американського волонтера - громадські проекти, спрямовані на популяризацію здорового способу життя та розвитку лідерських якостей

Про це повдіомляє Depo.Закарпаття з посиланням на "Перший".

У Закарпатській області у громадських проектах працюють 13 волонтерів США Холлі Нікерсон – родом зі штату Індіана, та вже кілька місяців співпрацює з молоддю Виноградова. Дівчина організовує лідерські тренінги, семінари зі здорового способу життя та мовні клуби для налагодження комунікації із активною молоддю міста. Україну обрала невипадково, адже родина її бабусі із Херсонської області.

Працює у Кіровоградській області, допомагаючи шкільним педагогам у проведенні уроків іноземної мови. Волонтерка разом із вчителями англійської та хімії допомагає дітлахам підтримувати здоровий спосіб життя та розвивати критичне мислення. На кілька днів до Виноградова приїхала Катерина Данісі зі штату Флорида.  Вона допомагала Холлі у проведенні колективного прибирання парку.

Волонтери працюють здебільшого з неурядовими організаціями, органами місцевого самоврядування та бізнес-структурами. Така співпраця сприяє соціальному та економічному розвитку громади на місцевому рівні. Основна мета волонтерів США - покращення співробітництва між громадським, урядовим та приватним секторами.

Нагадаємо, що на Рахівщині рятувальники допомагали туристам з Дніпра та Польщі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття