UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Закарпатті понад 600 дітей вчаться у шкільних лісництвах

Усі учні шкільних лісництв прийматимуть участь у кампанії посадки лісових культур "Майбутнє лісу у твоїх руках"

На Закарпатті понад 600 дітей вчаться у…

Про це повідомили у прес-службі Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, пише Depo.Закарпаття.

У Тячівському держлісгоспі провели тренінг з керівниками гуртків шкільних лісництв, які діють на базі держілсгоспів Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства. Головним завданням тренінгу було навчити присутніх новим підходам викладання в шкільних лісництвах.

Як зауважили спікери заходу, сьогодні діти практично не сприймають теоретичні стандарти до навчання. Саме тому потрібно змінювати їх, приносити у цей процес більше практики, будувати навчальний план на основі інтерактивних ігор та з допомогою технічних засобів.

Сьогодні на базі держлісгоспів Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства функціонує 32 шкільних лісництва, у яких навчається 610 дітей. 21 березня, в день відзначення Міжнародного дня лісів, всі вони розпочнуть приймати участь у кампанії посадки лісових культур "Майбутнє лісу у твоїх руках".

Нагадаємо, як зацвітає Ботанічний сад в Ужгороді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook