На Закарпатті подорожчали овочі, а на одяг і взуття ціни впали

Споживчі ціни по області в грудні 2018р. порівняно з листопадом зросли на 1,1%, по країні – на 0,8%, з початку року відповідно – на 12,2% та 9,8%

На Закарпатті подорожчали овочі, а на од…

Про це Depo.Закарпаття повідомили в головному управлінні статистики в Закарпатській області.

На споживчому ринку області в грудні 2018р. порівняно з листопадом ціни на продукти харчування зросли на 2,3%. Найбільше подорожчали овочі на 16,3%. Водночас фрукти зросли на 2,4%, молоко – на 2,1%, сир і м'який сир (творог) – на 2,0%, масло – на 1,8%, макаронні вироби – на 1,3%, цукор – на 1,0%, м'ясо та м'ясопродукти стали дорожчими на 0,6%, яйця – на 0,5%, риба та продукти з риби – на 0,2%.

Ціни на тютюнові вироби зросли на 1,6%, при тому, що алкогольні напої знизились у ціні на 0,2% у порівнянні з минулим місяцем. Одяг і взуття подешевшали на 0,6%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,7% відбулося у зв'язку з підвищенням ціни (тарифів) на утримання та ремонт житла на 2,2%. Зменшення цін на транспорт на 1,6% спричинено зниженням цін на паливо та мастила на 5,3%. Послуги ресторанів та готелів подорожчали на 0,9%.

Читайте також: Для дитячої хірургії Ужгородської міськлікарні придбали нове обладнання (ФОТО)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook