На Закарпатті побільшало білбордів кандидатів у президенти без вихідних даних (ФОТО)

Забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про установу, яка здійснила друк, тираж, та ін.

Про це Depo.Закарпаття повідомили в ОПОРІ.

Станом на 28 січня в Ужгороді спостерігачі ОПОРИ фіксують масову наявність білбордів кандидатів у президенти Юлії Тимошенко та Олега Ляшка, які не містять вихідних даних. Також зафіксовано два білборди кандидатів Олександра Шевченка та Євгенія Мураєва. На них також відсутня інформація про установу, що здійснила друк, дані про тираж та про осіб, відповідальних за випуск.

28 01 2019 Zakarpattia shevchenko

28 01 2019 Zakarpattia muraiev

На білбордах кандидатки у президенти Юлії Тимошенко розміщено напис "Вірю в Україну" та ім'я політикині. Цікаво, що на деяких носіях вихідні дані є, а на інших – відсутні.

28 01 2019 Zakarpattia tymoshenko z

28 01 2019 Zakarpattia bez

Станом на вечір 28 січня в Ужгороді немає вихідних даних також на білбордах Олега Ляшка.

28 01 2019 Zakarpattia liashko

Нагадаємо, що у період із 21 грудня 2018 року й до 22 січня 2019 року на Закарпатті спостерігачі ОПОРИ зафіксували кілька випадків, коли про народних депутатів розповсюджувалася позитивна інформація з ознаками піару під час інформування про заходи, що були здійснені коштом субвенцій із державного бюджету.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття