ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті обурені селяни відвоювали цілюще джерело (ВІДЕО)

Запідозрили щось нечисте три тижні тому, коли біля джерела почали проводити земельні роботи. Згодом і вода перестала текти з першоджерела
Depo.
6 травня 2015 08:50
ФОТО: depo.ua

Три тижні тому над джерелом з цілющими властивостями у селі Сімер Перечинського району почалися будівельні роботи. Хто і що будує, жителі села толком не знали. Люди почали бити на сполох, адже унікальну воду, багату вмістом іонів срібла, мінералів та мікроелементів, споживають регулярно, повідомляє Закарпаття. depo.ua.

Запідозрили щось нечисте сімеряни три тижні тому, коли біля джерела почали проводити земельні роботи. Згодом і вода перестала текти з першоджерела. На громадських слуханнях з'ясували, що поблизу джерела хочуть побудувати капличку. Селяни ж сумніваються у благодійній меті такого облаштування і побоюються, що їх позбавлять права вживати цілющу воду.

Тож, на сесії сільської ради більшість депутатів проголосували проти будівництва каплиці. Як наслідок, роботи припинили, першоджерело відновили, але територію навколо не прибрали і з першим дощем розрита земля попаде у воду.

Із питанням: хто буде за це відповідати звернулися до Сімерського сільського голови. Сільський голова запевнив, що до кінця тижня винуватці проблеми приберуть територію біля джерела і повернуть їй початковий вигляд.

Так силами громади та депутатів сільської ради відстояли сімерське чудо природи, яке залишиться народним, а не приватним, надбанням, доступним для всіх бажаючих оздоровитися.